Категорія новин
Безперервний професійний розвиток є ключовим елементом у сучасному світі. Швидкі зміни, ринкові вимоги та розвиток нових навичок вимагають від фахівців постійного вдосконалення.
Саме тому, 23 листопада, відбувся черговий онлайн семінар із заходів безперервного професійного розвитку для медичних та фармацевтичних працівників на тему: «Реагування на небезпеки у системі громадського здоров’я» на базі Тернопільського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України.
З вітальним словом до учасників семінару звернулася Чайчук Оксана – генеральна директорка ДУ «Тернопільський ОЦКПХ МОЗ» - головна державна санітарна лікарка Тернопільської області.
Онлайн навчання для медичних працівників проводили фахівці ДУ «Тернопільський ОЦКПХ МОЗ», зокрема:
Дементьєв Юрій заступник генерального директора з дослідження фізичних та хімічних факторів ДУ «Тернопільський ОЦКПХ МОЗ».
Кравчук Юлія заступник генерального директора із впровадження системи управління системи управління якістю ДУ «Тернопільський ОЦКПХ МОЗ»
Безрукий Євгеній завідувач відділу моніторингу та реагування на небезпеки ДУ «Тернопільський ОЦКПХ МОЗ».
Черномиз Христина лікар з загальної гігієни відділу моніторингу та реагування на небезпеки ДУ «Тернопільський ОЦКПХ МОЗ».
Лапін Ростислав лікар-епідеміолог відділу моніторингу та реагування на небезпеки небезпеки ДУ «Тернопільський ОЦКПХ МОЗ».
Павлик Василь завідувач санітарно-гігієнічної лабораторії ДУ «Тернопільський ОЦКПХ МОЗ».
Пасєка Володимир лікар з радіаційної гігієни лабораторії електромагнітних полів та інших фізичних факторів ДУ «Тернопільський ОЦКПХ МОЗ».
Під час навчання було обговорено наступні питання:
Організація і порядок виконання заходів щодо попередження надзвичайних ситуацій у відповідності до затвердженого «Плану реагування на надзвичайні ситуації ДУ «Тернопільський ОЦКПХ МОЗ»»;
Основні підходи управління лабораторними зразками у разі виникнення надзвичайних подій. Управління ризиками;
Готовність та реагування у сфері громадського здоров’я;
Готовність реагування та ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій внаслідок хімічних загроз;
Реагування на біологічну загрозу;
Проведення вимірювань на визначення вмісту шкідливих речовин у повітрі за допомогою газоаналізаторів;
Радонометрія в системі громадського здоров’я;
Радіаційний захист.
По завершенню навчання всі учасники отримають сертифікати, які є підставою для нарахування балів безперервного професійного розвитку в рамках атестації лікарів в еквіваленті 10-ти балів (Наказ МОЗ України від 22.02.2019 № 446 «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів»).
Пам'ятайте, що безперервний професійний розвиток − це процес, а не одноразова подія. Постійне вдосконалення своїх навичок та знань допоможе вам досягти успіху та вирішувати нові виклики.
Довідково:
Організатор семінару: «Реагування на небезпеки у системі громадського здоров’я» − ДУ "Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України".
Додаткові картинки новин