Категорія новин
🚬 #Нікотин - алкалоїд пиридинового ряду. Він діє як слабке знеболювальне всього 18 хвилин після викуреної сигарети. Потім курець починає більш яскраво відчувати той процес, коли організм очищується від чадного, вуглекислого газу та інших непотрібних йому з’єднань, виводячи їх за рахунок внутрішнього механізму обміну речовин. ☝️Всього з димом через 🫁 легені в нього потрапляє близько 7000 сполук, з них 250 є токсичними, 69 викликають онкозахворювання. 👉 В склад тютюнового диму входять: 🔹азот, 🔹аміак, 🔹смоли, 🔹солі важких металів, 🔹залишкові речовини, що виникли при згорянні, а час виведення надлишків залежить від ступеня їх проникнення в організм і займає період від кількох годин до кількох днів.
😏 Поганий жарт з людиною грають його власні причинно-наслідкові зв’язки, які формуються настільки варіативно, що у кожного вони буквально унікальні. Біологічна нейронна мережа безпомилково сигналізує курцю про те, що організму не так добре, він відхилився від норми і отруєний, а в причинно-наслідкових зв’язках виробляється правило ігнорування цієї обставини - моменту, що процес нормалізації проходить в штатному режимі і йому нема про що хвилюватися.
💁 Фізичний організм людини генетично запрограмований на життя. Коли виникають загрози - він працює з ними, щоб нівелювати їх небезпеку для свого подальшого успішного функціонування. 👉 Нарешті боротьба з цією згубною звичкою набуває цілком конкретних обрисів, адже ще буквально кілька десятиліть тому не можна було просунутися далі простих слів. Виною цьому було практично непробивне лобі тютюнових виробників і їх елементарна жадібність.
📊 За даними проекту DilovaMova.com, дуже символічно, що 👉 #Міжнародний_день_відмови_від_паління своїми витоками сягає до Американської землі, континенту, з якого і почалося це тотальне горе - звички тютюнокуріння.
Дія паління на організм