Категорія новин
🌬 Надворі віє холодний вітер, а замість роботи хочеться вкритися ковдрою з головою. 🧏Або за вікном 30-градусна спека 🥴 та передгрозове повітря, в задушливому офісі ви ледве зосереджуєтеся на звіті.
🤔 Чи справді погода впливає на наше самопочуття та професійну діяльність❓ Звичайно❗ Те, що метеопатія не є вигадкою, добре відомо всім, хто реагує на зміну тиску сонливістю, мігренню чи іншими недугами.
❗☝❗ Загальновідомий факт, що погода може впливати на наше фізичне та психічне самопочуття. І це, природно, від стану здоров’я залежить наша ефективність та продуктивність на робочому місці. 🧏 Однак ця залежність не така проста, як може здатися – гарна погода не обов’язково означає ефективну роботу, а дощ і поривчастий вітер не завжди буде вдалим поясненням зниження нашої працездатності.
🤔 Як погода впливає на самопочуття❓ Буває, що в похмурі дощові дні багато людей відчувають ▪️брак енергії, ▪️сонливість, ▪️поганий настрій. До того ж така погода сприяє запізненням: застрягши вранці в корках, людина приходить до офісу вже роздратована.
☝ Як не парадоксально, але похмурі дні не повинні впливати на ефективність і продуктивність. У чому причина❓ Погана погода за вікном не спокушає зробити довшу обідню перерву чи піти з роботи раніше, а отже ви більш зосереджені, вам буде легше концентрувати увагу на своїх обов’язках.
🟠 Ось кілька практичних правил, яких слід дотримуватися, щоб зменшити вплив погоди на самопочуття:
📌 подбайте про споживання достатньої кількості рідини – навіть незначне зневоднення знижує здатність концентрувати увагу, тому особливо в спекотні дні варто пам’ятати про регулярне пиття невеликої кількості води, навіть кожні 20-30 хвилин;
📌 якщо є можливість, виділіть час для короткого відпочинку – можна скористатися, наприклад, обідньою перервою;
📌 швидка бесіда за кавою може творити чудеса. Якщо у вас поганий настрій, навіть перерва на 15-20 хвилин з чашкою теплого напою та в хорошій компанії ефективно покращить самопочуття та вдихне у вас бажання до активної діяльності;
📌 незалежно від чинного дрес-коду, одягайтеся відповідно до погодних умов – влітку вибирайте натуральні, легкі тканини вільного крою, а взимку бережіться від холоду та не мерзніть;
📌 слухайте енергійну музику – якщо звуки не відволікають вас від роботи, можете увімкнути улюблену пісню чи радіо.
Картинка