Категорія новин
😶‍🌫️ Мінливість погоди часто призводить до того, що у деяких людей спостерігаються зміни в 🩺артеріальному тиску (підвищення або зниження), 🤕починає боліти голова, «ломити» суглоби, підвищується стомлюваність, з’являється слабкість та інші симптоми, які негативно відбиваються на стані здоров’я. Таке реагування організму на зміни погоди носить назву МЕТЕОЗАЛЕЖНІСТЬ, якою, за результатами досліджень, страждає від 40 до 80% населення.
🙅 Не варто думати, що цим симптомам найчастіше схильні літні люди. Подібні ознаки можуть відчувати і люди від 30 років, а це далеко не старечий вік.
👉 Причини виникнення метеозалежності
☝️ Знаменитий давньогрецький лікар Гіппократ, зауважив певний зв’язок між зміною погоди і тим, як на це реагує організм людини — проявом сезонних хвороб або певних недуг. Він відкрив метеозалежність і описав це у своїх книгах.
Але не тільки Гіппократ звернув увагу на цю закономірність. Грецький лікар Діокл, який жив у 4 столітті до н.е., вивів цілу теорію про біокліматології.
🧾 Рекомендації у боротьбі з метеозалежність
Оскільки від метеозалежності страждає половина жіночого і третина чоловічого населення планети, то важливе місце займає попередження цього явища.
✅ При зміні погоди, відмовтеся від жирних і білкових страв. Віддайте перевагу молочним і рослинним продуктам харчування, морепродуктів. Не перевантажуйте шлунок перед сном.
✅ Заведіть хорошу звичку — приймати вранці контрастний душ.
✅ Намагайтеся, по можливості, уникати прийому лікарських препаратів і при сильних головних болях масажуйте мочки вух. Використовуйте інгаляції ефірних масел.
✅ Щоб застерегти організм від зниження артеріального тиску, займайтеся будь-яким нетяжким фізичною працею або простими фізичними вправами.
✅ У разі занепаду сил, приймайте настоянку елеутерококу.
✅ Якщо під час зміни погоди ви відчуваєте перезбудження і занепокоєння, то приймайте теплі ванни з лавандою, і пийте чай з фенхелем.
Картинка