Категорія новин
Безперервний розвиток медичних та фармацевтичних працівників з питань імунопрофілактики є важливим для забезпечення високоякісної імунізації населення. Сьогодні, 19 грудня, на базі ДУ «Тернопільський ОЦКПХ МОЗ» розпочався перший триденний тренінг на тему «Імунізація на практиці» у межах «Регіональної фахової школи для працівників закладів охорони здоров’я».
З вітальним словом до учасників навчання звернулася Чайчук Оксана – генеральна директорка ДУ «Тернопільський ОЦКПХ МОЗ» - головна державна санітарна лікарка Тернопільської області, вона зазначила: - «Ми дуже раді вас тут бачити. У цьому році це перший тренінг по дані темі, а вже у наступному ми плануємо проводити по два таких тренінги щомісяця. Нашому Центру передана функція імунопрофілактики, тому ми разом із вами протягом двох років активно працюємо і здобуваємо гарні показники. Пройшовши catch-up кампанію ми всі відчули як було важко її виконати, але дякуючи нашій наполегливості, нашій настирливості ми це зробили. Ми завершили catch-up кампанію на 3-му місці в Україні».
Під час тренінгу, завідувачка відділу імунопрофілактики Павельєва Марія разом із лікарями відділу Безруким Максимом та Смоляком Олександром зроблять вам невеличкий екскурс, щоб ви знали, як у нас побудована робота відділу імунопрофілактики. Адже саме на цей напрямок роботи МОЗ зосереджує особливу увагу, щоб ми в тилу боролися за те, щоб наше населення було здорове та не хворіло інфекційними хворобами».
Під час навчання, працівники ЗОЗ, які відповідають за імунізацію, разом з тренерами обговорять наступні питання:
огляд національної та регіональної програми імунізації;
холодовий ланцюг (теорія та практика);
безпека ін’єкцій (теорія та практика);
мікропланування (теорія та практика);
проведення сесії імунізації;
моніторинг та нагляд;
партнерство з громадами.
Безперервний розвиток медичних та фармацевтичних працівників у сфері імунізації є важливим для забезпечення здоров'я населення та захисту його від інфекційних хвороб.
Додаткові картинки новин